Nowoczesne

I NIESZABLONOWE

Kominki

"Ogrzj dom rozpal zmysły"

© 2018 - Kominki Piotr wszelkie prawa zastrzeżone

Witamy na stronie

Kominki Piotr

Firma Kominki Piotr swoje doświadczenie zdobywa od 1993 roku. Oferuje Państwu profesjonalne podejście do zamówienia, rzetelną i fachową obsługę oraz gwarancję jakości. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie.

Do budowy kominków

Wykorzystujemy

granit | marmur | trawertyn | piaskowiec | beton architektoniczny | spieki kwarcowe | kwarcyty | stal nierdzewna

Kominki

Nowoczesne

futuryzm i nieszablonowość

Zobacz ofertę

Kominki

rustykalne / powrót do natury

Zobacz ofertę

Portale

kominkowe

Zobacz ofertę

Kominki

klasyczne / minimalizm i elegancja

Zobacz ofertę

Zależy nam na tym, aby klient zadowolony był nie tylko z ładnej obudowy, ale także z użytkowania i obsługi wkładu kominkowego, który niewątpliwie jest podstawą całego kominka. Dostosowujemy się do najnowszych technologii i norm budowlanych. Naszym celem jest sprawienie Państwu przyjemności w obcowaniu z ogniem i obniżenie kosztów ogrzewania domu.

Co nas wyróżnia?

Wysoka jakość

Zapewniamy kompleksowe usługi w zakresie doradztwa technicznego, projektowania i wykonania obudów kominkowych w Beskidach i na Śląsku. Do montażu kominków używamy materiałów sprawdzonych oraz posiadających atesty, co gwarantuje najwyższą jakość oferowanych produktów oraz bezpieczeństwo.

Wysoka jakość wykonania potwierdzona wieloletnim doświadczeniem, funkcjonalność i styl, oraz współpraca z zakładami produkcyjnymi to elementy, które wyróżniają nas spośród innych firm na rynku. Dzięki współpracy z "Kominki Piotr" mają Państwo gwarancję jakości oraz niskiej ceny.

Pozostała oferta
 

 

Kontakt z nami

 

43-300 Bielsko-Biała
ul.Architektów 67b

 

  e-mail: biuro@kominkipiotr.pl

  tel. kom. 502 979 633

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "Kominki Piotr" z siedzibą w 43-300 Bielsko-Biała ul.Architektów 67b. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

(C) 2018 Kominki Piotr - Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Projektowanie stron www Bielsko Strony internetowe Bielsko